canlı yayın
rock
easy
karışık kaset
indie
2017'de Kaybettiklerimiz
2017 getirilerinin yanında, bir çok unutulmaz ismi de yanına aldı götürdü. Bu listede olan, olmayan isimlerin her birini saygı ile anıyoruz.
Chris Cornell
Chris Cornell 18 Mayıs 2017 günü hayatına son verdi. Cornell, 17 Mayıs Çarşamba gecesi Detroit Fox Theatre'da Soundgarden ile bir konser gerçekleştirmişti.
Tom Petty
Thomas Earl Petty, bilinen ismi ile Tom Petty 2 Ekim günü kalp problemi nedeni ile hayatını kaybetti. Maalesef zamansız bir şekilde hayatını kaybeden ve bizi üzen isimler arasına o da katıldı.
Butch Trucks
24 Ocak 2017 günü Allman Brothers ekibi ilk kötü haberi Butch Trucks'tan aldı. Trucks ekibin davulcusuydu.
Gregg Allman
27 Mayıs günü, Allman Brothers'ın vokali Gregg Allman hayatını kaybetti. Çok değerli müzisyen Butch Trucks'tan sonra gruba kötü haber veren ikinci isimdi.
Chuck Berry
Hiç düşünmeden efsane diyebileceğimiz Rock'n Roll müzisyeni Chuck Berry, 18 Mart 2017 günü 90 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Chester Bennington
Linkin Park'ın solisti Chester Bennington, 20 Temmuz 2017 günü hayatına son verdi. Bennington henüz 41 yaşındaydı ve 2017'nin yanında alıp götürdüğü en değerli isimlerden biri olarak aklımızda kalacak.
Geoff Nicholls
Black Sabbath grubunun klavyecisi Nicholls, 28 Ocak 2017 günü kaybettiğimiz çok değerli isimlerin arasına katıldı.
Malcolm Young
AC/DC'nin gitaristi ve kurucularından olan Malcolm Young, 18 Kasım 2017 günü hayatını kaybetti. Young uzun süredir sağlık problemleri yaşıyordu.
Keith Mitchell
Mazzy Star'ın davulcusu Keith Mitchell 15 Mayıs 2017 günü henüz belirlenemeyen bir sağlık sorunu nedeni ile hayatını kaybetti.
Chris Cornell feat. Chester Bennington
2017'nin yanına alıp götürdüğü her bir müzisyen bize bıraktıkları ile yıllar sonra bile unutulmayacaklar.