canlı yayın
rock
easy
karışık kaset
indie
Pharrell Williams'ın Yıllar Öncesinden Gönderdiği 7 Sübliminal Mesaj
Pharrell Williams son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu her ne hikmetse. Ama aslında yıllardır hayatımızın içindeymiş ve bugünleri planlıyormuş. Pharrell'in bütün komplo planlarını yaptığı telekinezik ve sübliminal oyunları ortaya çıkardık sizin için. Bu hain oyuna seyirci kalmayın ve uyanın! İşte Pharrellel Yapı'nın yıllar önce bize gönderdiği 7 sübliminal mesaj!
Justin Timberlake - Seniorita
Bu klipte de "Justin Timberlake'le yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez aynı sahneyi paylaşmışlığımız bile var." diktesiyle Timberlake hayranlarını yanına çekmeyi amaçlıyor.
Britney Spears - Boys
2:30' da karşılaşacağınız üzere, barda durarak kadınlarla iletişiminin iyi olduğunu anlatmaya çalışıyor.
Mariah Carey - Say Somethin' ft. Snoop Dogg
Yine Pharrell, yine kadınlar...
Gwen Stefani - Hollaback Girl
1:51'de protest Pharrel Williams'ı görüyoruz. Bu hareketle içindeki anarşisti öne çıkarmaya ve inandığı şeyler için her türlü yolu yürümeye hazır olduğu fikrini aşılıyor insanlara.
Cris Cab - Liar Liar
0:13'teki el hareketleriyle piyanistlere bir tür antik hipnoz uygulamakta.
Alicia Keys - It's On Again
1:03'teki kameraların önündeki duruşuyla İncil'in Özdeyişler adlı bölümünde geçen "The eyes of the LORD are everywhere, keeping watch on the wicked and the good." yani "Tanrı'nın gözleri heryerdedir, iyiyi ve kötüyü hep izler." sözüne gönderme var.
Ed Sheeran - Sing
2:38'de Ed Sheeran aslında Pharrel'in işaretiyle gitarını çalıyor. Burada Pharrell, müzik dünyasındaki otortesini göstererek düşmanlarına bir mesaj veriyor.

Hem bu kadar gülünecek ne var?