canlı yayın
rock
easy
karışık kaset
indie
"Baba Mesleği" Diyerek Müzik Yapmaya Başlayıp Üstüne Başarılı Olan 8 Melek Yavru
Bakalım bu genç adamlar babalarının izini doğru takip edebilmiş mi? Buyursunlar...
Zak Starkey
Ringo Starr'ın oğlu Zak, babası gibi bir baterist. Kendisi The Who'nun resmi olmayan üyesi ve Oasis'in üçüncü davulcusu.
Enrique Iglesias
2600'den fazla platin ve altın plak sahibi Julio Iglesias'ın biricik oğludur kendisi. Hem babası gibi aşk şarkılarıyla hem de hareketli pop melodilerle adından söz ettirmiştir ve babası kadar olmasa da oldukça başarılıdır.
Nancy Sinatra
Jazz duayeni Frank Sinatra'nın kınalı kuzusu Nancy babasıyla neredeyse aynı devrede değerlendirilmekte. Genç yaşta müzikle tanışan Nancy Sinatra'yı en çok Bang Bang'le biliriz.
Ziggy Marley
Bob Marley'in çocuklarından. Reggae ile uğraşmakta. Yani anlayacağınız babasının oğlu...
Dweezil Zappa
Kendisi müzik hayatının büyük bir kısmını babası Frank Zappa'nın şarkılarını yeniden yorumamaya adamış. Hayırlı evlat. Maşallah...
Jakob Dylan
Efsanevi Bob Dylan'ın çocuklarından en küçük olanı. Günümüzün başarılı rock gruplarından The Wallflowers'ın da gitaristi ve vokalidir.
Dhani Harrison
The Beatles'ın George Harrison'ının oğlu. Bir dönem babasıyla birkaç projeye imza atmış sonrasında yola yalnız devam etmeyi seçmiştir. Başarılar diliyoruz.
Norah Jones
Sitar virtüözü Ravi Shankar'ın kızı. Kim olduğunu ve ne yaptığını da zaten gayet iyi biliyoruz...
BONUS: İdo Tatlıses
Babasının yolundan değil Berklee College of Music'in alt sokağından gitmiştir. Berklee'in hakkını verebilmiş mi tartışılır...