107. Radyo ODTÜ Özel Gösterimi
Yeni on-demand kanalımız Indie yayında!
kanallar:
şu an:
yeni pencerede aç
twitter'da paylaş
facebook'ta paylaş
son çalanlar:
Yayınlarımızı dinleyebilmeniz için Adobe Flash veya HTML5 destekli bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.
8 Nisan
Dünyada örneğine çok az rastlanan Sinema Senfoni, repertuvarında izlenilen ve unutulamayan filmlerin melodilerine yer veriyor. Solist olarak Emre Kınay'ın sahnede olacağı konser, ODTÜ KKM'de saat 20'de.
7 Nisan
Denizhan Özer, Dilek Şener ve Marcus Graf'ın yer alacağı panel, saat 14'te ODTÜ KKM'de olacak. Etkinlik ücretsizdir.
6 Nisan
190 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin çok sesli müzik toplulukları içerisinde en eski müzik kuruluşu ve tek senfonik bandosu olan TSK Armoni Mızıkası Orkestrası, saat 20'de ODTÜ KKM'de olacak.
5 Nisan
Klasik müzikseverlerle buluşacak olan konser, özel repertuvarıyla saat 20'de ODTÜ KKM'de başlıyor.
3 Nisan
Çok değerli sanatçı Biret'in Bach eserleri çerçevesinde vereceği konser, saat 20'de ODTÜ KKM'de gerçekleşecek.
1 Nisan
2005 yılında kurulan Tango+ Orkestrası, klasik dönem Arjantin tangolarından günümüz modern dönem tangolarına kadar geniş bir repertuvara sahip. Orkestranın vereceği konser, saat 20'de ODTÜ KKM'de gerçekleşiyor.
1 Nisan
Kendilerine yeni yollar çizmeye çalışan iki kadının hikayesini ele alan ödüllü filmin gösterimi ve yönetmeni Ahu Öztürk ile söyleşisi ODTÜ KKM'de olacak. Etkinlik, saat 18'de.
30 Mart
Blues ve rock müziğin unutulmazlarının yer alacağı "60 Yılın Blues ve Rock Konseri", bu yıl 12. defa gerçekleşiyor. Bir gelenek haline gelen konser saat 20'de, ODTÜ KKM'de.
27 Mart
Dünya Tiyatrolar Günü'nde gösterilecek 3 perdelik komedi, ücretsiz olarak gerçekleşiyor. Oyun, saat 19'da ODTÜ KKM'de.
26 Mart
Cazın Kartalları Orkestrası bu yıl ODTÜ mezunu tanınmış caz müzisyenlerinden piyanist Kaan Bıyıklıoğlu, kontrbas üstadı Kamil Erdem, gitarist Murat Arkan ve caz vokalisti Yıldız İbrahimova ile birlikte sahne alacak. Konser, saat 20'de ODTÜ KKM'de başlıyor.