canlı yayın
rock
easy
karışık kaset
indie
Ain't No Sunshine'ın 12 Etkileyici Yorumu
Bill Withers'ın 1962 yapımı Days Of Wine And Roses filmini izledikten sonra yazdığı Ain't No Sunshine, 1973'ten bu yana hepimizi etkileyen bir şarkı. Gelin, bu özlem dolu efsaneye karşı koyamayan 12 sese kulak verelim.
Nancy Wilson
Bill Withers'ın yazdığı kelimelerin yıllara meydan okuyacağı daha ilk zamanlarda belliydi. Withers'ın ardından hemen aynı yıl, o kelimelere sesiyle hayat veren ilk kişi Nancy Wilson oldu.
Michael Jackson
Nancy Wilson'ın ardından, Jackson 5'ın küçük yıldızı aldı mikrofonu. Michael Jackson'ın henüz Popun Kralı olmadığı, Billie Jean'le tanışmadığı yıllara gidiyoruz.
Tom Jones
Tom Jones, Sex Bomb, Kiss, She's A Lady gibi efsanelerin unutulmaz sesi... Ain't No Sunshine yorumu da en az kendi efsaneleri kadar etkiledi bizi.
Nancy Sinatra
Frank Sinatra'nın güzel kızı Nancy Sinatra da Ain't No Sunshine'ın melodisine karşı koyamayanlardan. Withers'ın şarap kokan sözlerini bir de Sinatra'nın yumuşak dokunuşuyla dinleyin.
Al Jarreau
2017'nin başında hayata veda eden büyülü sesli adam... Tıpkı kendi şarkılarında olduğu gibi Ain't No Sunshine yorumuyla da bizi oldukça etkiliyor.
Sting
Bill Withers'dan 18 yıl sonra, New York'un uzaylısı da Ain't No Sunshine'ın büyüsüne kapılanlardan.
Joe Cocker
Joe Cocker, 1961 yılından hayata veda ettiği 2014 yılına kadar söylediği yazdığı her şarkıyla bizi kendine hayran bırakmış bir adam. 1995 yılından dinleyeceğimiz bu yorumu ile, bir efsaneyi bambaşka bir efsaneye dönüştürüyor adeta.
Lighthouse Family
İkili, klasik bir cover yapmak yerine çoktan hepimizin aklına kazınmış bu şarkıya yeni bir renk kattı. Bambaşka bir Ain't No Sunshine yorumu karşınızda.
Kenny Rogers
Milenyuma gün sayarken, eşsiz bir adam daha Ain't No Sunshine'ı yorumladı. Kenny Rogers eşliğinde 90'lara romantik bir veda...
Joan Osbourne
Giderken beraberinde gün ışığını da alıp götüren adamlar var. Joan Osbourne da onlardan bahsetmek istemiş olacak ki Ain't No Sunshine'a özlem katıyor bu yorumuyla.
Neil Diamond
Yıllardır yazdığı şarkılar defalarca yeniden yorumlanan Neil Diamond, bu sefer en güzel veda şarkısının acapella youmuyla karşımızda.
Passenger
Let Her Go ile tanıştığımız romantik adam. Passenger, 2016 sonunda yayınladığı yeni albümü ve hemen her hafta paylaştığı cover videolarıyla bizi kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.
Bill Withers'dan tam 44 yıl sonra, Passenger yorumuyla Ain't No Sunshine.