canlı yayın
rock
easy
karışık kaset
indie
Çocukluğumuzun Fon Müziği Olan Şarkılar II
Çocukken hepimiz, çizgi film izlemek için sabah daha kimsecikler uyanmamışken televizyonun karşısına toplanırdık. İşte duyar duymaz kalp atışlarımızı hızlandıran, hiçbir sözünü anlamasak da bağıra bağıra söylemeye çalıştığımız şarkılar!
Powerpuff Girls
Süper güçlü üç kız çocuğunun Townsville Şehri'ni kurtarmasını konu alan çizgi dizi, aynı zamanda gündemdeki sorunlara ve popüler kültüre yer vermesiyle de dikkat çekti.
CatDog
Aynı vücutta yaşayan akıllı bir kedi ve aptal bir köpeğin birbirlerinin başını belaya sokmasını anlatan çizgi dizinin müziği de 90'lar ve 2000'lerin sevilenlerinden.
Johnny Bravo
Güneş gözlüğü, tişörtü, kot pantolonu, saç stili ve Elvis Presley'i andıran ses tonuyla ikonikleşmiş kendine aşık Johnny Bravo çocuklar kadar büyükler tarafından da sevilerek izleniyor.

Maske
Bankacı Stanley Ipkiss'in, İskandinav mitolojisinde kötülük ve kurnazlık tanrısı Loki'nin dünyaya attığı maskeyi bulmasıyla başına gelenleri konu anlatan yapım aynı isimli televizyon dizisinden uyarlandı. Çok sevilen dizinin daha sonra aynı isimli bir de çizgi roman uyarlaması ve sinema filmi de yapıldı.
Afacan Louie
Amerikalı ünlü aktör ve komedyen Louie Anderson'ın Wisconsin'da geçen çocukluğunu anlatan ve iki kez Emmy Ödülü kazanan çizgi dizi, müziğiyle de en sevilenler arasında.
Müfettiş Gadget
Köpeği ve yeğeni sayesinde Doktor Pençe'nin kötü planlarına her zaman engel olan Müfettiş Gadget'ın maceralarını konu alan yapım, daha sonra beyaz perdeye de uyarlandı.
Örümcek Adam
1962 yılında Amazing Fantasy isimli çizgi romanın 15. sayısında ilk kez görüldüğünden beri en popüler kahramanlardan biri olan Örümcek Adam'ın maceraları televizyonda sinemada birçok defa yeniden yorumlandı.
X-Men
Marvel Comics'in süper kahraman çizgi romanlarından uyarlanan çizgi dizi, daha sonra pek çok kez sinemaya uyarlandı. Müziğiyle de çok sevilen çizgi dizi, mutantlar ve insanlar arasındaki mücadeleyi konu alıyor.
Ay Şavaşçısı
Yayınlandığı günden bugüne kadar hem anime hem manga versiyonları bütün dünyada sevilen Ay Savaşçısı'nın müziğine, Japonca bilmediğimiz halde her duyduğumuzda eşlik etmeye çalışıyoruz.

Pokemon
Orijinali video oyunu olan Pokemon, daha sonra anime, manga ve kart oyunu olarak da karşımıza çıktı. Bütün dünyada çok sevilen yapımın müziğiyse, cep canavarlarını yakalamak için her hayali poketop atışımızda bize eşlik ediyor.